بیش از نیمی از مشتریان اینترنتی قبل از اینکه محصولی را بخرند و یا از سرویسی استفاده کنند به اندازه کافی در مورد آن تحقیق می کنند و زمانی شما را انتخاب خواهند کرد که نسبت به برند شما اعتمادی حاصل کرده باشند و نکته اینجاست که این اعتماد را شما برای آنها ایجاد خواهید کرد. برای هر شرکتی اهمیت دارد که در نتایج جستجو دیده شود و به بازار هدف مشتریان بی شمار اینترنتی تبدیل شود و بتواند در نهایت آنها را نسبت به خود وفادار سازد و از آنها مشتریان دائمی بسازد و هزینه های بسیاری صرف می شود تا این مشخصه ها در وب سایت ها و شرکت ها به وجود بیایند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا در فرآیند بازاریابی آنلاین و همچنین پیاده سازی استراتژی های تجارت الکترونیک موفق عمل کنید.
در این زمینه کلیک هوشمند با بیش از 6 سال تجربه حرفه ای در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک  خدمات ویژه و حرفه ای به شما ارائه می دهد.
بخش مشاوره کلیک هوشمند گروهی از افراد با تجارب و توانمندی های مختلف است که همگی بر ارائه مطالب، روش ها و راه حل های تحلیلی، بومی شده و اصیل،  منابع و ابزارهای مفید، برای ایجاد و بهبود یک کسب و کار نوپا و هدایت استارت آپ ها تمرکز دارند.
شرکت کلیک هوشمند با ارائه سبد پیشنهادی خود به علاقه مندان ایجاد کسب و کار بستری را جهت ایجاد کسب و کارهای نوپا فراهم می سازد و علاقه مندان می توانند کلیه ابزار ایجاد یک کسب و کار نوپا را به وسیله مشاوران کلیک هوشمند تهیه کنند.

سبد پیشنهادی کلیک هوشمند:

مشاوره + ایده + تحقیقات بازار پلن تجاری + پیاده سازی + برند سازی

خدمات بخش مشاوره توسعه کسب و کار

- تحلیل و بررسی کسب و کار و ارزیابی پتانسیل آن در عرصه اینترنت - مشخص نمودن نیازمندی های فنی و عملکردی برای راه اندازی وب سایت شما در حال و آینده.
- مشخص نمودن موارد مورد نیاز در عملیات بهبود رتبه در موتورهای جستجو در حال حاضر و آینده
- تدوین یک استراتژی در زمینه تجارت الکترونیکی با استفاده از تجارب صنعتی و خدماتی شما
- طراحی ساختار اطلاعاتی و نقشه سایت (Site Map) و تدوین جریان های فرآیند (Process Flows) در وب سایت
- تدوین یک پروپوزال موثر در زمینه تجارت الکترونیک برای کسب و کار
- مطالعه نظرات کاربران وب سایت و تحلیل آنها
- راه اندازی وب سایت موفق و یا بهبود وب سایت موجود شما
- افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و تشویق کاربران به استفاده از خدمات آنلاین شما
- افزایش میزان فروش و سودآوری اینترنتی 
- راه اندازی وب سایت موفق و یک تجارت اینترنتی جدید از پایه می تواند یک وظیفه سنگین باشد مگر آنکه شما یک شریک کاری مطمئن برای خود در این قضیه داشته باشید.

 ...