با گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تغییر ماهیت کسب و کارها بسیاری از شرکت ها و حتی افراد به دنبال پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین و به عبارتی شروع یک استارت آپ هستند. راه اندازی یک استارت آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی های فراوانی دارد که در جای خود نیازمند بحث و بررسی فراوان است. از داشتن یک ایده ی درست گرفته تا تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه همگی حاکی از این است که برخلاف ظاهر جذاب و فریبنده آن، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت های آن، دشواری های بی شماری نیز دارد. طبق بسیاری از آمارها نرخ شکست کسب و کارهای آنلاین در بستر وب بیش از 80 درصد بوده و بیش از 90 درصد اپلیکیشن های موبایل هیچ سودآوری ندارند. بنابراین راه اندازی یک استارت آپ و پیاده سازی یک ایده کسب وکار آنلاین نیازمند دقت نظر و بررسی فراوان و مشاوره با افراد با تجربه است.
تیم فنی و مدیریتی  کلیک هوشمند گیلان با آگاهی از نیاز و شوق بسیاری از شرکت ها و افراد به پیاده سازی یک ایده مبتنی بر وب یا موبایل آمادگی دارد تا هم در اصل ایده و هم در نحوه اجرای آن به شما مشاوره داده و پیاده سازی ایده را نیز بر عهده خواهد گرفت.
اگر شما هم به ایده ای رسیده اید و قصد دارید آن را آزمایش کنید تجربه فنی و مدیریتی کلیک هوشمند گیلان به کمک شما خواهد آمد تا مسیر را هموارتر دنبال کنید. يک استارت‌آپ از لحظه‌اي که از دل يک ايده بيرون مي‌آيد تا وقتي مي‌خواهد به يک محصول قابل‌قبول تبديل شود,  ما خوب ایده کسب و کاری شما  را بررسی می کنیم و کلیه رقبای شما در آن زمینه را موشکافی می کنیم. به خاطر داشته باشید که پیاده سازی صحیح و اصولی ایده مهم ترین بخش از ایجاد یک کسب و کار است و بالاترین درصد موفقیت به این امر بستگی دارد پس برای پیاده سازی به یک تیم حرفه ای اعتماد کنید. 

بهینه سازی حرفه ای وب سایت با کلیک هوشمند

افزایش بازدید کنندگان سایت یعنی بهبود تجارت و افزایش فروش و در نتیجه موفقیت !

آیا میدانید بیش از 15 میلیون نفر کاربر اینترنتی در ایران وجود دارد و پیش بینی می شود این رقم تا 3 سال آینده 2 برابر شود ؟
برای هدایت مشتریان و مخاطبان محصولات و یا خدمات خود به وب سایتی كه برای آن هزینه كرده اید، چه راهكاری اندیشیده اید؟
آیا یك وب سایت زیبا و پر از امكانات و محتوای اطلاعاتی، بدون بازدیدكننده ارزشی دارد؟
آیا باز هم می توانید هزینه ای كه برای برپا كردن وب سایت خود انجام داده اید را سرمایه گذاری به شمار آورید؟
مهمترین عامل برای موفقیت یك وب سایت در بستر وب ، جلب بیننده است. بطوری كه تعداد بینندگان یك سایت برگ برنده آن برای كسب موفقیت در دنیای وب است .طراحی جذاب و چشمگیر و خدمات ارائه شده در یك وب سایت تضمینی برای افزایش بازدید كنندگان آن نیست. لذا علاوه بر موارد فوق احتیاج به سیاست گذاری جهت جذب كاربران به وب سایت می باشد.
اهمیت كسب رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر برابر است با بازدید كننده بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر. موتورهای جستجوگر Google و Bing در میان كاربران دارای محبوبیت و اهمیت زیادی هستند و باید هر وب سایت برای موفقیت حتما در نتایج آنها حضور داشته باشد. اما این حضور بدون سیاست گذاری جهت پیروزی در رقابت میان نتایج موتورهای جستجو هدف افزایش كاربران را تامین نمیكند. سایت هایی كه در موتورهای جستجو حضور ندارند یا به نوعی حضورشان ضعیف می باشد، بهینه نشده نامیده می شوند. به این معنا كه نتوانسته اند به گونه ای در اینترنت و در جاهای مختلف حضور داشته باشند و در صفحات ابتدایی آمده یا در معرض دید عموم قرارگیرند. در حقیقت به علت بی توجهی این گونه وب سایت ها به فعالیتی كه كاربر های اینترنتی بر روی اینترنت انجام می دهند، در حال از دست دادن فعالیت تجاری و كسب وكار اینترنتی خود می باشند.
كسب رتبه های بالا آرزوی هر دارنده سایتی است كه آگاهانه پای در دنیای مجازی وب می نهد. هر روزه سایت های بسیاری در وب منتشر می شوند كه دارندگان آنها به امید كسب درآمد و موفقیت به این تجارت نوین وارد شده اند اما تنها عده معدودی از آنها با استفاده از تكنیك های موثر كسب درآمد و با تكیه بر تخصص خود در این بین به موفقیت دست می یابند .
سرویس های بهینه سازی وب شرکت "کلیک هوشمند گیلان" :

 • آنالیز رقبا و رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر گوگل و بینگ (تعیین رتبه فعلی)
 • بهینه سازی وب سایت و پاکسازی کد (  HTMLاستانداردسازی وب سایت از دید موتور جستجو)
 • بهینه سازی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب با توجه به زمینه فعالیت سایت شما
 • بهینه سازی و انتخاب عنوان مناسب برای صفحات و آنالیز ارزش کلمات
 • اصلاح محتوای سایت / بازنویسی متون صفحات
 • ایجاد لینک های داخلی و خارجی برای صفحات مقصد
 • افزایش رتبه سایت از دید گوگل / افزایش رتبه سئو سایت
 • انتخاب url مناسب برای صفحات سایت
 • معرفی سایت به موتورهای جستجوگر
 • ایجاد نقشه سایت، sitemap مناسب برای گوگل و بینگ
 • راه اندازی گزارشات بازدید و آنالیز سایت با استفاده از ابزاهای گوگل و بینگ جهت پیگیری روند رشد سایت
 • بالابردن رتبه سایت در نتایج جستجو با کلمات کلیدی منتخب

برای ورود حرفه ای به دنیای وب تنها چند کلیک فاصله دارید!